Print

Aangepaste dienstverlening en werken op afspraak

Heb jij onze diensten nodig? 

Wij staan klaar om je verder te helpen. Hou er wel rekening mee dat voor bepaalde diensten nog maatregelen gelden.
Kijk zeker na of je een afspraak moet maken, vooraleer je langskomt!

Administratieve diensten stadhuis

Toegankelijk op de gewone openingsuren, enkel op afspraak

Dienst burgerzaken

Dienst stedenbouw

stedenbouw@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 11

Dienst HRM

personeelsdienst@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 27

Dienst financiën

dienstfinancien@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 24

Communicatiedienst

communicatiedienst@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 03

Secretariaat

secretariaat@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 03

Buitenschoolse kinderopvang

kinderopvang@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 72

 

Sociaal Huis

Toegankelijk op de gewone openingsuren, enkel op afspraak. Vanaf 7 juli maken we een uitzondering voor dringende hulpvragen. Daarvoor mag je aanbellen bij het sociaal huis , onze medewerkers laten je onmiddellijk binnen. De maatschappelijk werkers beoordelen of je hulpvraag dringend is of hiervoor een afspraak kan gemaakt worden.

Sociale dienst

socialedienst@ocmwscherpenheuvel-zichem.be of 013 77 26 47

Thuisdiensten

thuisdiensten@ocmwscherpenheuvel-zichem.be of 013 61 86 65

Dienst pensioenen en personen met een handicap

013 61 21 82 of 013 61 86 62

 

Vrije tijd en toerisme

Toegankelijk op de gewone openingsuren, enkel op afspraak

Cultuurdienst

cultuurdienst@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 80

Jeugddienst

jeugddienst@scherpenheuvel-zichem.be of 013 35 24 71

Sportdienst

sportdienst@scherpenheuvel-zichem.be of 013 61 98 60

 

Vrij toegankelijk, mits maatregelen

Bibliotheek

bibliotheek@scherpenheuvel-zichem.be of 013 77 11 51

 

Vrij toegankelijk, met aangepaste openingsuren

Dienst toerisme

toerisme@scherpenheuvel-zichem.be of 013 77 20 81

 

Gesloten, enkel bereikbaar via mail of telefoon

GC den egger

info@denegger.be of 013 46 06 50

 

Roze en blauwe vuilniszakken

Aangezien u in veel supermarkten en andere winkels roze en blauwe vuilniszakken kan aankopen, kan u hiervoor voorlopig niet terecht bij onze diensten.

 

Bent u ziek of grieperig, verzoeken wij u om thuis te blijven!