Print

Gemeenteraad

De gemeenteraad van Scherpenheuvel-Zichem bestaat uit 27 leden.
De CD&V en Open VLD vormen de coalitie.
De N-VA, SP.A en Vlaams Belang vormen de oppositie.

De gemeenteraadszittingen vinden plaats om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis, August Nihoulstraat 13-15, 3270 Scherpenheuvel-Zichem.
De gemeenteraadszittingen van 2018 gaan door op volgende data:

  • maandag 29 januari
  • donderdag 22 maart
  • vrijdag 20 april
  • donderdag 31 mei
  • donderdag 21 juni
  • vrijdag 13 juli
  • donderdag 13 september
  • donderdag 25 oktober
  • donderdag 22 november
  • donderdag 13 december
 

Arlette Sannen (CD&V)
Voorzitter
Pelgrimsstraat 13, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 78 36 21 - GSM: 0477 19 13 91
arlette.sannen@scherpenheuvel-zichem.be

Manu Claes

Manu Claes (CD&V)
Burgemeester
Mettebeemden 6, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 78 40 - GSM: 0475 65 96 14
manu.claes@scherpenheuvel-zichem.be

Lieve Renders

Lieve Renders (CD&V)
Eerste schepen
Groenstraat 53, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 62 18 - GSM: 0472 53 88 74
lieve.renders@scherpenheuvel-zichem.be

Nico Bergmans

Nico Bergmans (Open VLD)
Tweede schepen
Weefbergstraat 25, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 78 55 74 - GSM: 0478 24 03 82
nico.bergmans@scherpenheuvel-zichem.be

Inne PauwelsInne Pauwels (CD&V)
Derde schepen
Abdijstraat 10, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0494 88 43 10
inne.pauwels@scherpenheuvel-zichem.be
Kris PeetermansKris Peetermans (Open VLD)
Vierde schepen
Oude Bergstraat 45, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0473 89 02 09
kris.peetermans@scherpenheuvel-zichem.be
Marleen Van MeeuwenMarleen Van Meeuwen (CD&V)
Vijfde schepen
Ernest Claesstraat 51, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 41 42 - GSM: 0476 41 69 44
marleen.vanmeeuwen@scherpenheuvel-zichem.be
Tony VancauwenberghTony Vancauwenbergh (Open VLD)
Zesde schepen
Lobbensestraat 110, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 14 17 - GSM: 0475 50 24 17
tony.vancauwenbergh@scherpenheuvel-zichem.be
Marie Jeanne Hendrickx (CD&V)
OCMW-voorzitter, schepen
Maasstraat 3, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 32 12 - GSM: 0475 50 67 70
mariejeanne.hendrickx@scherpenheuvel-zichem.be
Marc Decat

Marc Decat (Open VLD)
Eggersberg 2, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 32 52 52 - GSM: 0475 32 43 35
marc.decat@scherpenheuvel-zichem.be

Willy Cortens

Willy Cortens (CD&V)
Bredestraat 13, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 78 24 47

Geert Janssens (CD&V)
Ten Bosch 14, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 29 05 21 - GSM: 0496 55 11 66
geert.janssens@scherpenheuvel-zichem.be

 

Joris De Vriendt

Joris De Vriendt (Vlaams Belang)
Voort 43, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0484 12 82 33
joris.devriendt@scherpenheuvel-zichem.be

Sara De Kock

Sara De Kock (SP.A)
Ijsbergstraat 22, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0496 17 54 50
sara.dekock@scherpenheuvel-zichem.be

Allessia Claes

Allessia Claes (N-VA)
Marcel Zeelmaekersstraat 41, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0471 97 96 62
allessia.claes@scherpenheuvel-zichem.be

Ronald Schuyten

Ronald Schuyten (Open VLD)
Zuidervest 25, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 78 32 70
ronald.schuyten@scherpenheuvel-zichem.be

Koen Vranken

Koen Vranken (CD&V)
Vossekotstraat 109, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0478 53 94 36
koen.vranken@scherpenheuvel-zichem.be

Jan Boeckx

Jan Boeckx (Open VLD)
Kompaniestraat 12, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0486 96 60 78
jan.boeckx@scherpenheuvel-zichem.be

Paul Boschmans

Paul Boschmans (SP.A)
Maasstraat 33, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 77 55 - GSM: 0498 26 69 72
paul.boschmans@scherpenheuvel-zichem.be

Marc Van Torre

Marc Van Torre (N-VA)
Oude Tiensebaan 56, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 78 24 03
marc.vantorre@scherpenheuvel-zichem.be

René Jacobs

René Jacobs (N-VA)
Scheldelaan 21, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 68 01 - GSM: 0474 40 83 97
rene.jacobs@scherpenheuvel-zichem.be

Ben Mattheus

Ben Mattheus (CD&V)
Eikeveldstraat 31, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0479 36 15 14
ben.mattheus@scherpenheuvel-zichem.be

Greta Van Meeuwen

Greta Van Meeuwen (SP.A)
Averbodeweg 13, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Tel: 013 77 28 87
greta.vanmeeuwen@scherpenheuvel-zichem.be
 

Peter Cras

Peter Cras (SP.A)
Ernest Claesstraat 52, 3271 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0474 35 07 74
peter.cras@scherpenheuvel-zichem.be

 

Benny Vangelder (N-VA)
Op ’t Hof 11 Bus 4, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
benny.vangelder@scherpenheuvel-zichem.be

 

Annelies Ooms (N-VA)
Plaatsvondel 15, 3272 Scherpenheuvel-Zichem
GSM: 0484 23 22 67
annelies.ooms@scherpenheuvel-zichem.be

 

Herman Weckx (CD&V)
Demerlaan 20, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Tel.: 013 77 44 77 - GSM 0476 50 80 21
herman.weckx@scherpenheuvel-zichem.be